Skip to content

پژوهشگاه رويان

  Home arrow اخبار
اخبار
آزمون فلوشیپی 97 چاپ ارسال به دوست
1397/11/03 ساعت 15:35:34

به اطلاع می‌رساند پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی امسال نیز مجاز به پذیرش یک نفر جهت گذراندن دوره تکمیلی تخصصی ناباروری زنان از طریق آزمون است.

نشانی اینترنتی جهت ثبت‌نام:
http://www.sanjeshp.ir

تاریخ ثبت نام: 6 تا 18 بهمن‌ماه 97
تاریخ برگزاری آزمون: 5 اردیبهشت‌ماه 97

جایزه آکادمی علوم جهان براي دانشمند ایرانی چاپ ارسال به دوست
1397/09/24 ساعت 11:48:34


جایزه آکادمی علوم جهان براي دانشمند ایرانی
دکتر حسین بهاروند مدیر پژوهشکده زیست شناسی و فناوري سلول‌هاي بنیادي پژوهشگاه رویان و دانشمند برجسته سلول‌هاي بنیادي، برنده جایزه سال 2019 فرهنگستان علوم جهان Twas در رشته زیست شناسی شد.

این جایزه به دلیل خدمات ارزنده در تولید و نگهداري سلول هاي بنیادي، ارائه مفاهیم جامعی از پرتوانی و تمایز این سلول ها به سلول هاي عصبی، قلبی، کبدي به این دانشمند برجسته ایرانی تعلق گرفته است. این نخستین بار است که در حوزه زیست شناسی یک دانشمند ایرانی موفق به دریافت این جایزه می شود، این جایزه در سال آینده طی مراسمی در گردهمایی عمومی فرهنگستان علوم جهان اهدا خواهد شد.

ادامه مطلب ...
چهارمین فراخوان حمایت از طرح های پژوهشی بانک خون بندنا چاپ ارسال به دوست
1397/04/04 ساعت 15:17:04

چهارمین فراخوان حمایت از طرح های پژوهشی بانک خون بندناف رویان
شرکت فناوری بن‌یاخته‌های رویان از طرح‌های برگزیده پژوهشی و فناوری حوزه سلول‌های بنیادی با محوریت سلول بنیادی خون‌ساز، سلول‌های بنیادی بالغین، بانک سلول بنیادی خون بندناف و سلول درمانی با استفاده از سلول‌های بنیادی حمایت می‌کند.
این فراخوان شامل حمایت از طرح‌های دانشجویان دوره دکتری تخصصی (PhD)، رزیدنتی، پسا‌دکتری (Postdoc)، فلوشیپی و طرح‌های مقطع کارشناسی ارشد با محورهای زیر است:
سلول‌های بنیادی خونساز
بانک سلول بنیادی خون بندناف و بالغین
سلول درمانی با استفاده از سلول‌‌های بنیادی خون بندناف و سلول‌های بنیادی مزانشیم (بالغ، بندناف... )
سلول‌های بنیادی خونساز و بیماری‌های اتوایمیون
سلول‌های بنیادی خونساز و بیماری‌های قلبی،عروقی

این حمایت، شامل طرح‌های پژوهشی مصوبی است كه حداكثر یك سال از تاریخ تصویب آنها در دانشگاه مربوطه گذشته باشد.
آخرین مهلت ارسال چکیده طرح‌های پژوهشی بیست و پنجم آذرماه سال 97 است و ثبت درخواست از طریق آدرس www.rsct.ir امکان پذیر است. نتایج نهایی منتخبان در دهه فجر اعلام خواهد شد.

میزان مبلغ حمایتی از طرح‌های دوره دکتری تخصصی (PhD) و رزیدنتی مبلغ 100 میلیون ریال و طرح های دوره پسادکتری (Postdoc) و فلوشیپی مبلغ 150 میلیون ریال و میزان مبلغ حمایتی از طرح‌های کارشناسی ارشد حداکثر 50 میلیون ریال است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.rsct.ir و یا www.bonyannews.ir  قسمت طرح پژوهشی مراجعه فرمایید.
نشانی دبیرخانه: تهران، بزرگراه رسالت، خیابان بنی هاشم، بعد از میدان بنی هاشم، نبش کوچه حافظ شرقی، پلاک 24

 

اطلاعیه زمان مصاحبه داوطلبان دانشگاه علم و فرهنگ چاپ ارسال به دوست
1397/03/06 ساعت 12:28:33

اطلاعیه

آزمون مصاحبه داوطلبانی که اسامی آنها از طریق سازمان سنجش به دانشگاه علم و فرهنگ اعلام شده است روزهای دوم و سوم تیرماه 97 از ساعت 9 صبح در ساختمان تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه رویان (ساختمان شهید رعیت) برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است واجدین شرایط حداکثر تا پایان روز سیزدهم خرداد فرصت دارند برای ثبت‌نام غیرحضوری و ارسال مدارک الکترونیکی به سایت دانشگاه علم و فرهنگ مراجعه کنند.

فراخوان پذیرش دانشجوی دوره دکتری سهمیه استعداد های درخ چاپ ارسال به دوست
1397/02/11 ساعت 12:48:40

فراخوان پذیرش دانشجوی دوره دکتری سهمیه استعداد های درخشان داشگاه علم و فرهنگ
سال تحصیلی (۹۸-۹۷)

دانشگاه علم و فرهنگ به منظور فراهم کردن زمینه جذب برگزیدگان علمی و مستعد از بین دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی کشور و در راستای اجرای آیین‌نامه پذیرش بدون آزمون استعداد‌های درخشان در دوره تحصیلی دکتری «مصوب جلسه تاریخ ۲۷/۳/۹۳ شورای هدایت استعداد‌های درخشان، آیین‌نامه شماره ۶۷۲۷۲/۲۱ تاریخ ۱۸/۴/۹۳ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» و اصلاحیه آن به شماره ۲۳۷۲۰۰/۲۱ تاریخ ۱۶/۱۲/۹۳ و بخشنامه  شماره ۲۹۹۵۷۴/۲ تاریخ ۱۶/۱۲/۹۶ وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و همچنین بر اساس شیوه‌نامه پذیرش بدون آزمون استعداد‌های درخشان (برگزیدگان علمی) مصوب دانشگاه علم و فرهنگ ، آمادگی خود را برای پذیرش برگزیدگان علمی واجد شرایط عمومی و اختصاصی به شرح زیر، در دوره دکتری تخصصی رشته زیست‌شناسی جانوری - سلولی و تکوینی برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ اعلام می‌دارد. جهت اطلاع از شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی پذیرش دانشجوی دوره دکتری بدون آزمون به سایت دانشگاه علم و فرهنگ مراجعه فرمایید.

<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

نتایج 1 - 10 از 143
fa Persian | English en

منوي اصلي