Skip to content

پژوهشگاه رويان

  صفحه اصلی arrow اخبار
اخبار
ششمین کنگره سراسری سرطان پستان چاپ ارسال به دوست
۱۲ مرداد ۱۳۹۲

ششمین کنگره سراسری سرطان پستان جهاد دانشگاهی  15  تا 17 آبان ماه در تالار امام بیمارستان امام خمینی برگزار می‌شود .
دکتر نسرین السادات علوی متخصص و جراح بیماریهای پستان و دبیر علمی این کنگره با اعلام این خبر افزود:سرطان پستان شایع‌ترین سرطان بانوان در ایران است و مسئولین بهداشتی کشورمان توجه خاصی به کنترل این بیماری در کشور دارند و به آموزش پزشکان و پیرا پزشکان در این زمینه اهمیت بسیاری قائل هستند لذا پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی هر ساله کنگره سراسری سرطان پستان را برگزار میکند که امسال یرای ششمین سال متوالی قصد برگزاری این کنگره را در15 تا 17 آبان ماه  داریم.  در این کنگره که محققین و اساتید از سراسر ایران و دانشگاه های معتبر خارجی شرکت خواهند داشت ، تازه ترین یافته ها در مورد سرطان پستان و روشهای تشخیصی و درمانی آن مطرح خواهد شد و کارگاه هائی نیز برای افزایش دانش عملی پزشکان و پرستاران برگزار خواهد شد .لازم به ذکر است که  انستیتو کانسر ایران همکار علمی  و شهرداری تهران حامی مالی برگزاری این کنگره هستند .
دکتر علوی همچنین از محققین دعوت کرد که مقالات خود را برای ارائه در این کنگره تا تاریخ 31  مرداد 92 از طریق پایگاه www. ibcrc.ir/congress به دبیرخانه کنگره ارسال نمایند تا پس از داوری به عنوان پوستر یا سخنرانی در کنگره مطرح شود .

افتتاح بانك وكتور و سلول ميزبان در رويان چاپ ارسال به دوست
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۲

بانك وكتور و سلول ميزبان پژوهشگاه رويان آغاز  به‌كار كرد.
اين بانك با هدف سامان دهي دستاوردهاي پژوهشي و فراهم آوردن امكان تبادل اين دستاوردها در سال 1388 پايه‌ريزي و در سال 1391 به طور رسمي پژوهشگاه رويان كار خود را آغاز كرد.
ادامه مطلب ...
نخستین دفتر برون‌مرزی بانک خون بند ناف رویان افتتاح شد چاپ ارسال به دوست
۱۴ بهمن ۱۳۹۱

با راه‌اندازی یک دفتر در اربیل کردستان عراق
نخستین دفتر برون‌مرزی بانک خون بند ناف رویان افتتاح شد

بانک خون بند ناف رویان با راه‌اندازی نخستین دفتر خود در استان اربیل اقلیم کردستان عراق، فعالیت‌های برون‌مرزی خود را آغاز کرد. ادامه خبر .....
امیدی تازه برای درمان نارسایی قلب چاپ ارسال به دوست
۰۲ دي ۱۳۹۱
سلول درماني امیدی تازه برای درمان نارسایی قلب

با توجه به شیوع روزافزون بیماری نارسایی قلبی، مرکز سلول درمانی پژوهشگاه رویان در نظر دارد خدماتی را براي درمان این بیماران و جلوگیری از سیر پیشرونده این بیماری، با استفاده از سلول‌های بنیادی، ارائه دهد. شرایط شرکت در این مطالعه عبارتند از:
-    سن 75- 14 سال
-    کسر جهشی  کمتر از 40% (در اکوکاردیوگرافی، اسکن و یا آنژیوگرافی)
-    عدم ابتلا به بیماری‌های زمینه‌ای از جمله:
o    دیابت کنترل نشده
o    بیماری‌های تضعیف‌کننده سیستم ایمنی
o    بدخیمی
-    عدم پاسخ مناسب به درمان‌های استاندارد دارویی حداقل به مدت یکماه
-    عدم بارداری و شیردهی
افراد واجد شرایط می‌توانند جهت هماهنگی‌های لازم با مرکز سلول‌درمانی رویان تماس بگيرند.
تهران، خیابان رسالت، خیابان بنی‌هاشم، میدان بنی‌هاشم، مرکز سلول درمانی پژوهشگاه رویان، ساختمان شهيد رعیت، طبقه دوم،  تلفن : 53-22339949 داخلی شماره 2 (بخش قلب و عروق)

مصاحبه تكميل ظرفيت دكترا چاپ ارسال به دوست
۰۱ آذر ۱۳۹۱

جلسه مصاحبه مرحله تكميل ظرفيت آزمون ورودي دكترا روز يكشنبه 12 آذرماه ساعت 10 صبح در دفتر رياست پژوهشگاه رويان برگزار مي‌شود. همراه داشتن كارنامه آزمون و رزومه براي شركت‌كنندگان ضروري است.
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

نتایج 11 - 20 از 91
fa Persian | English en

منوي اصلي