Skip to content

پژوهشگاه رويان

  Home arrow اخبار
اخبار
نمایه جدید مجله IJFS چاپ ارسال به دوست
1394/10/16 ساعت 02:18:15

نشریه علمی تخصصی IJFS پژوهشگاه رویان در سایت Emerging Sources Citation Index (ESCI,ISI نمایه شد.
نشریه IJFS از سال 1386 تاکنون به صورت فصلنامه و به زبان انگلیسی منتشر می‌شود. مقالات این فصلنامه به موضوعات باروری و ناباروری اختصاص دارد. پژوهشگران می‌توانند مقالات خود را از طریق وب‌سایت www.ijfs.ir   به صورت آنلاین ارسال کنند.

آخرین پژوهش‌ها از "بیولوژی اسپرم" چاپ ارسال به دوست
1394/09/12 ساعت 02:20:29

آخرین پژوهش‌ها از "بیولوژی اسپرم"
بررسی عوامل و درمان ناباروری از جمله مهمترین تحقیقاتی است که در سال‌های اخیر در ایران انجام شده و پژوهشگاه رویان نیز در این حوزه فعالیت‌های بسیاری انجام داده است. این مرکز تحقیقاتی پنجشنبه هفته گذشته میزبان محققان و دانشمندانی از سراسر کشور بود که آخرین تحقیقات خود را در این حوزه ارایه دادند.متن کامل خبر

اولین همایش کشوری سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی چاپ ارسال به دوست
1394/09/03 ساعت 05:22:28

اولین همایش کشوری سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در چشم برگزار می‌شود.
بیمارستان فارابی با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری سلول‌های بنیادی این همایش را اول بهمن‌ماه سال‌جاری در سالن همایش پروفسور شمس بیمارستان فارابی برگزار می‌کند.
پنجمین همایش کشوری سوختگی چاپ ارسال به دوست
1394/09/02 ساعت 09:01:03

پنجمین همایش کشوری سوختگی برگزار می‌شود.
این همایش توسط مرکز تحقیقات سوختگی دانشگاه علوم پزشکی ایران پنج و ششم اسفندماه امسال در سال همایش‌های رازی برگزار خواهد شد.
پنجمین همایش کشوری سوختگی که با همکاری چندین مرکز تحقیقاتی از جمله، پژوهشگاه رویان برگزار می‌شود دارای امتیاز بازآموزی برای پزشکان و رشته‌های پیراپزشکی مرتبط است و پژوهشگران می‌توانند تا پایان آذرماه خلاصه مقالات خود را به دبیرخانه این همایش ارسال کنند.

burn-2015-k
اهداء قوچ شبیه‌سازی شده به شهرداری اصفهان چاپ ارسال به دوست
1394/07/13 ساعت 03:22:58

رئیس پژوهشکده زیست فناوری رویان اصفهان:
اهداء دستاورد علمی فرهنگی پژوهشکده رویان به شهر اصفهان

رئیس پژوهشکده زیست فناوری رویان اصفهان با اشاره به اهداء دستاورد علمی فرهنگی پژوهشکده رویان به شهر اصفهان گفت:نخستین قوچ قمیشلو شبیه‌سازی شده در پژوهشگاه رویان را از طریق شهردار محترم به مردم شهر اصفهان تقدیم خواهیم کرد.
به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، محمدحسین نصر اصفهانی با اشاره به تاریخچه عمل شبیه‌سازی اظهار داشت: نخستین بار انگلیسی‌ها گوسفندی را به نام دالی شبیه‌سازی کردند که بازتاب خبری بسیار وسیعی در جهان ایجاد کرد.

ادامه مطلب ...
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

نتایج 41 - 50 از 157
fa Persian | English en

منوي اصلي