Skip to content

پژوهشگاه رويان

  Home arrow اخبار
اخبار
تولد یک حیوان در حال انقراض با شبیه سازی چاپ ارسال به دوست
1394/05/13 ساعت 03:02:06
دانشمندان ایرانی با تولد نخستین گوسفند شبیه‌سازی شده خاورمیانه، در سال هشتاد و پنج در پژوهشکده زیست فناوری پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی در اصفهان به دانش شبیه سازی دست یافتند. از آن زمان تا امروز تلاش برای کاربردی کردن این فناوری،  که کاربرد‌های فراوانی در تولید حیوانات تراریخته و استخراج دارو دارد، در پژوهشکده زیست فناوری پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی ادامه یافت. اخیراً پژوهشگران و متخصصان این مرکز موفق شدند قوچ وحشی قمیشلو را که از گونه‌های در خطر ایرانی است شبیه‌سازی کنند. نوزاد حاصل از این شبیه سازی هم اکنون در سلامت کامل است و در مزرعه پژوهشگاه رویان نگهداری می‌شود.
 
ادامه مطلب ...
انتشار پرسشنامه نگرش سنجی اهدای تخمک برای نخستین بار چاپ ارسال به دوست
1394/04/03 ساعت 05:46:33

انتشار پرسشنامه نگرش سنجی اهدای تخمک برای نخستین بار


پرسشنامه نگرش‌سنجی پیرامون اهدای تخمک (Attitude toward Oocyte Donation،-O  ATOD) از سوی گروه پژوهشی اپیدمیولوژی پژوهشگاه رویان منتشر شد.
تاکنون هیچ پرسشنامه ای جهت نگرش سنجی اهدای تخمک به طور مجزا تهیه و تدوین نشده است و تمام پرسشنامه های موجود به عنوان ابزار سنجش همان مطالعه مورد استفاده قرار گرفته اند و کاربرد دیگری ندارند. سنجش نگرش در سایه تدوین پرسشنامه ای حاوی پرسش های صحیح و  بدون جهت گیری امکان پذیر است که تا حد امکان تمامی ابعاد نگرشی را مورد پرسش قرار دهد. لذا مرکز تحقیقات اپیدمیولوژی باروری طرح تحقیقاتی تحت نام Attitude toward donation را آغاز نمود که حاصل آن سه ابزار پرسشگری در حیطه اهدای گامت و جنین است. ابزار اول، پرسشنامه نگرش نسبت به اهدای تخمک با علامت اختصاری ATOD-O است.   ادامه مطلب ...
اطلاعیه مصاحبه داوطلبان آزمون دكتري نيمه متمركز 94 چاپ ارسال به دوست
1394/03/04 ساعت 10:59:23

اطلاعیه مصاحبه داوطلبان آزمون ورودي دوره دكتري (PhD) نيمه متمركز سال 94

به اطلاع می‌رساند جلسه مصاحبه روز دوشنبه 11 خرداد‌ماه از ساعت 7:30 در پژوهشگاه رویان، ساختمان تحصیلات تکمیلی (ساختمان شهید رعیت)  برگزار می‌گردد.

لطفا فرم‌های پیوست را تکمیل کنید و با مدارک خواسته شده در فرم‌ها به همراه داشته باشید.

نکته مهم: لطفا هزینه جلسه مصاحبه به حساب بانکی اعلام شده واریز گردد و رسید بانکی در جلسه مصاحبه از داوطلب تحویل خواهد شد. لازم به ذکر است مبلغ به صورت نقدی مورد پذیرش نخواهد بود.

نشانی: بزرگراه رسالت، خیابان بنی هاشم، میدان بنی هاشم، بالاتر از میدان بنی هاشم، پلاک 367 جنب بانک خون بند ناف پژوهشگاه رویان، ساختمان تحصیلات تکمیلی (ساختمان شهید رعیت)، طبقه دوم، تلفن تماس 23562180

همکاری صندوق حمایت از پژوهشگران و پژوهشگاه رویان چاپ ارسال به دوست
1394/01/31 ساعت 02:05:41
صندوق حمایت از پژوهشگران و پژوهشگاه رویان ، تفاهم نامه همکاری امضا کردند

لینک خبر
همکاری در قالب پسادکتری چاپ ارسال به دوست
1394/01/31 ساعت 02:01:44
همکاری در قالب پسادکتری

از فارغ التحصیلان دوره‌های دکتری داخل و خارج از کشور برای همکاری با پژوهشگاه رویان در قالب دوره‌های پسادکتری دعوت می‌شود.
لطفا علاقه‌مندان به همکاری رزومه خود را به نشانی الکترونیکی ارسال فرمایند.
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

نتایج 51 - 60 از 157
fa Persian | English en

منوي اصلي