Skip to content

پژوهشگاه رويان

  Home arrow اخبار
اخبار
سمپوزیوم سلول‌های بنیادی، کاربرد، پتانسیل و چشم‌اندا چاپ ارسال به دوست
1393/02/04 ساعت 06:38:58

سمپوزیوم سلول‌های بنیادی، کاربرد، پتانسیل و چشم‌اندازها در اصفهان برگزار مي‌شود.
اين سمپوزيوم روز هشتم خردادماه امسال از سوي پژوهشكده بيوتكنولوژي رويان برگزار خواهد شد و داراي امتياز بازآموزي است.

اطلاعات بيشتر
قابل توجه کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری (PhD) چاپ ارسال به دوست
1393/02/02 ساعت 07:44:20


ضمن تبریک به کلیه پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون دکتری (PhD) به اطلاع این عزیزان می‌رساند، دانشگاه علم و فرهنگ وابسته به جهاد دانشگاهی با همکاری پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌های جهاد دانشگاهی از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش کشور برای سال تحصیلی 94 - 93 با شرایط  و ضوابط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته در رشته‌های زير دانشجو می‌پذیرد:
رشته‌هایی که با عنوان پژوهشگاه رویان در دفترچه  برای نیم‌سال اول سال 93 در مقطع دکتری  با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ دانشجوی مشترک پذیرش می‌شود:

ردیف

کد رشته محل

نام دانشگاه

نام رشته گرایش

ظرفیت پذیرش

 نیمسال اول

توضیحات

1

2562

پژوهشگاه علوم سلولي و ناباروري رويان - جهاد دانشگاهي

زیست شناسی علوم جانوري - تكويني

5 نفر

با همكاري دانشگاه غيرانتفاعي علم و فرهنگ و پژوهشكده سلول هاي بنيادي وزيست شناسي تكويني:

فقط حائزین رتبه های 1 تا 15 در صورت پذیرش نهایی از مزيت تحصيل رايگان سهميه دکتر سعید کاظمی آشتیانی بنیانگذار پژوهشگاه رویان بهره‌مند خواهند شد  و  سایر پذیرفته‌شدگان ملزم به پرداخت شهریه مصوب هیات امناه دانشگاه علم و فرهنگ هستند.

2

2563

پژوهشگاه علوم سلولي و ناباروري رويان -   جهاد دانشگاهي

زیست شناسی علوم جانوري - تكويني

3 نفر

با همكاري دانشگاه غيرانتفاعي علم و فرهنگ و پژوهشكده زيست فناوري جانوري:

فقط حائزین رتبه های 1 تا 15 در صورت پذیرش نهایی از مزيت تحصيل رايگان سهميه دکتر سعید کاظمی آشتیانی بنیانگذار پژوهشگاه رویان بهره‌مند خواهند شد  و  سایر پذیرفته‌شدگان ملزم به پرداخت شهریه مصوب هیات امناه دانشگاه علم و فرهنگ هستند.


شرایط و ضوابط اختصاصی:
1.    داوطلبان ممتاز آزمون دکتری رشته زیست شناسی - علوم جانوری، حائزین رتبه های 1تا 15،  که محل تحصيل خود را پژوهشگاه علوم سلولي و ناباروري رويان - جهاد دانشگاهي دانشگاه علم و فرهنگ انتخاب نمایند در صورت پذیرش نهایی از مزيت تحصيل رايگان يادمان دانشمند جهادگر دکتر سعید کاظمی آشتیانی بنیانگذار پژوهشگاه رویان بهره‌مند خواهند شد.
2.    با عنایت به اینکه رشته زیست شناسی – علوم جانوری  با همکاری پژوهشگاه رویان انجام میشود، با توجه به اهميت طرحهاي پژوهشي این پژوهشگاه و به منظور بهره‌مندي از توانمندي‌هاي دانشجويان مستعد براي انجام پروژههاي تحقيقاتي بنيادي و كاربردي در عرصه سلولهاي بنيادي، دارا بودن حداقل معدل كل 17در مقطع كارشناسي ارشد براي داوطلبان رشته زيستشناسي- علوم جانوري الزامي است.
3.    دانشجويان دکتری به ازاء انتشار يا ارايه هر مقاله، متناسب با سطح علمي و ميزان اعتبار مجله يا كنفرانس، بر اساس نظر شورای پژوهشی دانشگاه مستند به آیین نامه تشویق فعالیتهای پژوهشی از تخفيف در شهريه برخوردار خواهند شد.
4.    به منظور مزیت افزایی و توانمندسازی دانشجویان، گذراندن2 واحد ابزارهای تحقیق در نیمسال اول، 6 واحد زبان انگلیسی در طول سه نیمسال، هر نیمسال 2واحد، 2 واحد آشنایی با روشهای کمی و کیفی تحقیق در نیمسال دوم و2 واحد کارآفرینی در نیمسال سوم علاوه بر دروس مصوب دوره برای کلیه دانشجویان الزامی است.
5.     دانش‌آموختگان مقطع دکتری دانشگاه، مشروط به احراز صلاحيت‌هاي لازم و نياز واحدها، مؤسسات و پژوهشكده‌هاي جهاددانشگاهي برابر مقررات و ضوابط مربوط، استخدام خواهند شد.
 اطلاعات تکمیلی در خصوص زمان مصاحبه کلیه کد رشته ها از طریق همین سایت متعاقباٌ اعلام میگردد:
تلفن:  5-44238171 دانشگاه علم و فرهنگ و 23562180 تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه رویان

فراخوان جذب نیروی پسا دکتری چاپ ارسال به دوست
1393/01/28 ساعت 01:30:48


پژوهشکده زیست شناسی و فناوری سلول های بنیادی پژوهشگاه رویان از میان دارندگان مدرک دکتری تخصصی  (phD) در زمینه های مرتبط با علوم اعصاب برای انجام پروژه های پژوهشی دو نفر را به طور تمام وقت به عنوان پژوهشگر پسادکتری به مدت سه سال دعوت به همکاری می کند.
زمینه های اصلی پژوهشی افراد پذیرفته شده سلول درمانی در مدل میمون بیماری پارکینسون و سکته حاد قلبی خواهد بود.
علاقه مندان به همکاری می توانند در خواست و رزومه علمی خود را تا دوازدهم اردیبهشت ماه سال جاری به نشانی ایمیل کنند.
لازم به ذکر است که شروع به کار افراد منتخب از خرداد ماه 93 خواهد بود.


بيستمين كنگره سراسري ناباروري ايران چاپ ارسال به دوست
1393/01/18 ساعت 00:09:36

بيستمين كنگره سراسري انجمن علمي تخصصي باروري و ناباروري ايران برگزار مي‌شود.
كنگره در تاريخ 21 تا 23 خردادماه 93 و در تالار ابن‌سيناي دانشگاه علوم پزشكي اصفهان برگزار خواهد شد و داراي امتياز بازآموزي است.
محققان براي ارسال خلاصه مقالات خود مي‌توانند تا پايان فروردين‌ماه خلاصه مقالاتشان را به دبيرخانه كنگره ارسال كنند. ضمننا براي كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانيد اينجا كيك كنيد.

isrm 93
گردش پژوهشی دانش آموزان با پژوهشگران پژوهشگاه رویان چاپ ارسال به دوست
1392/08/26 ساعت 09:16:43

پژوهشگاه رويان امسال به مناسبت هفته پژوهش برنامه ويژه‌اي را براي آشنايي دانش‌آموزان مقاطع مختلف تحصیلی با گرایش‌های متنوع زیست‌شناسی و کاربردهای پژوهشی این علوم در پزشکی تدارك ديده است. در نمایشگاهي كه به همين منظور از 23 تا 28 آذرماه در پژوهشگاه رويان داير است دانش‌آموزان با وسایل و تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی آشنا شده و از روند فعالیت‌های پژوهشی در زیست‌شناسی و پزشکی مطلع خواهند شد. همچنین دانش‌آموزان مي‌توانند از نزدیک با پژوهشگران زیست‌شناسی در رابطه با آینده تحصیلی و مباحث علمی مرتبط گفتگو داشته باشند.
اين برنامه با مديريت آزمايشگاه سلول‌هاي بنيادي براي همه و همكاري روابط عمومي پژوهشگاه رويان برگزار مي‌شود و مسئولین و مربیان محترم مدارس می‌توانند جهت هماهنگی برای حضور و استفاده از اين برنامه‌ها با شماره ۲۲۳۳۹۹۵۸ یا ۲۳۵۶۲۴۹۹ تماس بگيرند.

poster-920825

<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

نتایج 71 - 80 از 157
fa Persian | English en

منوي اصلي