Skip to content

پژوهشگاه رويان

  Home arrow اخبار
اخبار
افراد متقاضي گذراندن پايان نامه در رويان چاپ ارسال به دوست
1390/10/20 ساعت 06:41:07
افراد متقاضی همکاری یا گذراندن پایان نامه در پژوهشگاه رویان، مي‌توانند فرم پیوست را تکمیل كرده و سپس CV خود را ضمیمه و آن‌را به آدرس    ایمیل كنيد

word logo

كنگره اخلاق و حقوق باروري برگزار شد چاپ ارسال به دوست
1390/10/17 ساعت 03:43:19

«كنگره ساليانه اخلاق و حقوق باروري با رويكرد چالش‌ها و راهكارهاي رحم جايگزين»، يادواره زنده ياد دكتر سعيد كاظمي آشتياني به مدت سه روز از 14 تا 16 دي ماه در سالن همايش‌هاي پژوهشگاه رويان برگزار شد.

در اين همايش آيت‌الله دكتر سيدمصطفي محقق داماد، دكتر سيدحسين صفايي، دكتر عزت‌الله عراقي و دكتر عباس كريمي و تعداد ديگري از اساتيد دانشگاه و حقوقدانان برجسته طي سه روز برنامه، با ارائه سخنراني و برگزاري چندين ميزگرد پيرامون مباحث و محورهاي كنگره بحث و گفت‌وگو كردند.

img_7468


سمپوزیوم کاربرد سلولهای بنیادی در بیماریهای مغز و اعصا چاپ ارسال به دوست
1390/10/12 ساعت 00:46:21
سمپوزیوم کاربرد سلولهای بنیادی در بیماریهای مغز و اعصاب برگزار شد
 
سمپوزیوم کاربرد سلولهای بنیادی در بیماریهای مغز و اعصاب هشتم دی ماه در محل پژوهشگاه رویان تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران،در مراسم افتتاحیه این سمپوزیوم دکتر حمید گورابی رئيس پژوهشگاه رویان و رئيس سمپوزیم با اشاره به اینکه موضوع همایش یکی از جدیدترین موضوعات مورد بحث در سراسر جهان است گفت: در زمینه سلولهای بنیادی به دلیل نیاز فراوانی که در این بحث وجود دارد باید با همکاری علم پزشکی و بیولوژی در جهت رفع معضلات این حوزه سعی و تلاش کنیم.

وی ضمن ابراز امیدواری از تسریع روند حرکت در جهت تحقیقات مرتبط با سلولهای بنیادی و بزرگداشت زنده یاد دکتر سعید آشتیانی موسس  بنیانگذار پژوهشگاه رویان با اشاره به خصوصیات شخصیتی و توانایی مدیریت علمی زنده یاد دکتر آشتیانی افزود: باید همگی رهرو راه او باشیم و  طی مسیر جهت تحقق به اهداف این زنده یاد از حداکثر توان بهره گیریم.

*در تحقیقات علمی نتیجه منفی هم امتیاز محسوب می شود

در ادامه دکتر غفارپور رئيس مرکز تحقیقات مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تهران به نیابت از دکتر حسین پاکدامن رئيس انجمن متخصصان مغز و اعصاب ایران با تاکید بر اینکه کارگروهی لازمه کارهای علمی است گفت:‌هیچ تحقیق علمی بدون همکاری انجام پذیر نيست.

وی ضمن ابراز تاسف از اینکه در کشور ما کارگروهی جانیفتاده است افزود:‌بدون کار گروهی نمی توان نتیجه مطلولی کسب کرد.

دکتر غفارپور با اشاره به اینکه در تحقیقات علمی احراز نتیجه منفی نیز امتیاز محسوب می شود ادامه داد:‌نباید در مسائل و تحقیقات علمی وانمود کنیم که به نتایج مثبتی دست یافته ایم باید همواره واقعیت گرایی را مدنظر داشته باشیم ولو اینکه نتیجه کارها منفی باشد.

وی با تاکید بر ایمان به خدمت به کشور و مردم موفقیت روزافزون محققان کشور را خواهان شد.


كنگره بين‌المللي ايمونولوژي و آلرژي ايران چاپ ارسال به دوست
1390/10/07 ساعت 08:47:18

يازدهمين كنگره بين‌المللي ايمونولوژي و آلرژي ايران

يازدهمين كنگره بين‌المللي ايمونولوژي و آلرژي ايران با محوريت «ايمونولوژي، از تحقيقات پايه تا كاربردهاي باليني» از تاريخ هفتم تا دهم ارديبهشت ماه 1391 با امتياز بازآموزي توسط انجمن ايمونولوژي و آلرژي ايران با همكاري و مشاركت كليه دانشگاهها و مراكز تحقيقاتي و سازمانهاي مرتبط در تهران سالن همايش‌هاي برج ميلاد برگزار خواهد شد.
ثبت نام و پذيرش مقالات تا 30 دي ماه ادامه دارد.

آدرس وب سايت كنگره: www.icia2012.com
تلفن دبيرخانه: 64053236
خبر فوري چاپ ارسال به دوست
1390/10/04 ساعت 05:01:18

پذيرفته‌شدگان آزمون دكتراي پژوهش‌محور زيست‌شناسي با گرايش‌هاي ژنتيك مولكولي، زيست‌شناسي جانوري تكويني، و فيزيولوژي جانوري صبح روز چهارشنبه 7 دي ماه از ساعت 8 صبح براي انجام مصاحبه به پژوهشگاه رويان به نشاني بزرگراه رسالت، انتهاي خيابان بني‌هاشم شمالي، پژوهشگاه رويان، ساختمان اداري، طبقه پنجم، دفتر مديريت مراجعه كنند. ضمنا رزومه و مستندات پيوست آن را همراه با فرم تكميل شده زير همراه داشته باشند.
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

نتایج 91 - 100 از 157
fa Persian | English en

منوي اصلي