Skip to content

پژوهشگاه رويان  Home arrow صفحه اصلی arrow همیاری
چاپ ارسال به دوست

charity-logo

پژوهشگاه رویان یک مرکز عمومی غیردولتی است که با مشارکت افراد خیّر تاسیس شده است. طی سال‌های 1368 تا 1370 تلاش‌های زنده‌یاد دکتر سعید کاظمی برای تاسیس موسسه‌ای برای درمان ناباروری هنگامی به بار نشست که دو عامل مهم دست‌به‌دست هم داد و با تاسیس این مرکز مقدمات رشد و بالندگی علمی کشور رقم خورد.
این دو عامل یکی اعتماد رهبر معظم انقلاب به گروهی از جوانان پرشور و جهادگر دانشگاهی بود و دیگری ورود جمعی از افراد خیّر به عرصه‌ای تازه بود. کمک به تاسیس مرکزی برای پیشبرد علم و دانش به‌جای ساخت مسجد و درمانگاه و غیره.
هم اکنون حاصل آن کمک‌ها پیدایش مرکزی است که نه تنها سالانه پاسخگوی هزاران زوج نابارور است بلکه با ورود به عرصه تحقیقات سلول‌های بنیادی، زمینه‌های بهره‌گیری بیماران صعب‌العلاج و یا لاعلاج را نیز در آینده ای نه چندان دور فراهم کرده است.
علی‌رغم تمام کمک‌های دولتی به پژوهشگاه رویان ما به اثربخشی کمک‌های مالی تمامی افراد خیّر ایمان داریم. در همین راستا موسسه خیّرین پژوهش سلامت رویان از سال 1390 برای جذب کمک‌های خیّرین تاسیس شده است که علاقه‌مندان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب جاری 999  بانک شهر شعبه میدان بنی‌هاشم واریز کنند. کمک‌های غیر نقدی شما نیز با درج نام فرد خیّر بر روی وسیله در آزمایشگاه‌ها و محیط‌های تحقیقاتی پژوهشگاه استفاده خواهد شد.
لطفا از مراتب کمک‌هایتان ما را با شماره تلفن 23562108  مطلع کنید.

ضمنا کسانی که می‌خواهند به بیمارانی که بضاعت مالی کافی برای استفاده از خدمات درمان ناباروی را ندارند کمک مالی کنند، می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به:
شماره 81100000348002 حساب بانک پارسیان شعبه بنی‌هاشم (کد 1084)
و شماره شبا: IR910540108481100000348002

به نام صندوق مددکاری پژوهشگاه رویان واریز کنند.
با سپاس.

fa Persian | English en

منوي اصلي

پیوندها